Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZRDB stofzakken servicestation biedt een hygiënische en onderhoudsvriendelijke oplossing met automatisch afsluitende stofzakken voor handsfree verwijdering, een efficiënte stofopvang voor een schoner huis en een compatibel ontwerp voor de Spotless Max-serie.
Het ingenieuze mechanisme sluit de stofzak direct af wanneer deze uit het servicestation wordt genomen. Deze technische werking voorkomt dat opgevangen stof en fijn puin terug de kamer in ontsnappen, wat zorgt voor een aanzienlijk hygiënischer en schonere leefomgeving tijdens het legen van uw stofzuiger.
De originele Bosch stofzakken zijn speciaal ontworpen voor een optimale filtratie en vangen stof en afval zeer efficiënt op. Deze betrouwbare werking zorgt voor een consistente en krachtige zuigprestatie van uw apparaat, waardoor uw vloeren grondig gereinigd worden en de luchtkwaliteit in huis verbetert door minder rondvliegend stof.
Deze stofzakken zijn exact ontwikkeld voor gebruik met de Bosch Spotless Max en Spotless Max Cam stofzuigers. De perfecte pasvorm garandeert een correcte en veilige werking van het volledige systeem, zodat alle voordelen van het automatisch afsluitende servicestation volledig en zonder problemen worden benut.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Stofzakken servicestation |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Robot stofzuiger |
| inhoud (stuks) | 3 |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 43 mm |
| Bruto gewicht | 0.140 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 140 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 210 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch Spotless Max, Bosch Spotless Max Cam |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005532322 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZRDB wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..