Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZU21N 2in1 zuigmond combineert een meubel- en textielzuigmond in één handig accessoire voor het perfect reinigen van kwetsbare oppervlakken en stoffen, biedt een universele pasvorm op alle Bosch Unlimited draadloze stofzuigers en garandeert door zijn originele Bosch kwaliteit een optimale zuigkracht en duurzame afwerking voor elke schoonmaaktaak in huis.
De zuigmond integreert twee gespecialiseerde reinigingsopties in één accessoire, waarbij een kant is ontworpen voor gladde meubeloppervlakken en de andere voor zachte textielstoffen, wat u als gebruiker de flexibiliteit geeft om snel tussen taken te wisselen zonder van accessoire te hoeven wisselen voor een efficiëntere schoonmaakbeurt.
Als origineel Bosch accessoire is deze zuigmond technisch precies afgestemd op de aansluiting en luchtstroom van de Unlimited draadloze stofzuigers, wat resulteert in een verliesvrije verbinding en optimale zuigprestaties direct uit de doos, zodat u altijd kunt vertrouwen op de volle kracht van uw apparaat voor het beste reinigingsresultaat.
De specifieke vormgeving en de zachte materialen van de textielzijde werken op een technisch zorgvuldige manier samen om stof effectief te verwijderen zonder kwetsbare stoffen zoals gordijnen of kussens te beschadigen, wat u het voordeel biedt dat uw delicate huisraad grondig maar veilig wordt gereinigd en er langer mooi uitziet.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | 2in1 Zuigmond |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bedoeld voor | Steelstofzuiger |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 49 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 148 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 65 mm |
| Bruto gewicht | 0.140 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 65 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 330 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch draadloze steelstofzuigers |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005311736 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 4.90cm x 7.60cm x 14.80cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZU21N wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..