Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZUPAD1 dweilpads zijn de originele microvezel pads voor de Unlimited 7 ProHygiëne Aqua en combineren een grondige reinigingskracht met een hygiënische behandeling, een eenvoudige bevestiging via klittenband en de duurzaamheid van wasbare pads die tot wel zes maanden meegaan.
De microvezel pads werken samen met de roterende beweging van het apparaat tot 200 omwentelingen per minuut om hardnekkig vuil effectief los te maken en weg te nemen, wat resulteert in een grondig gereinigde vloer zonder strepen.
Dankzij de speciaal ontworpen lipjes of labels kunt u de gebruikte dweilpads veilig verwijderen en direct naar de wasmand brengen zonder dat uw handen in aanraking komen met het opgenomen vuil en vocht, wat een veel schoner proces mogelijk maakt.
Deze stevige dweilpads zijn ontworpen voor herhaaldelijk gebruik en kunnen eenvoudig op 40 graden Celsius in de wasmachine gewassen worden, waardoor ze hun reinigende eigenschappen behouden en een lange levensduur van ongeveer een half jaar bieden.
Het handige klittenbandsysteem zorgt voor een snelle en veilige montage van de pads op de dweilmodule, zodat ze tijdens het intensieve roteren niet loslaten en u direct kunt beginnen met dweilen.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Dweilpads |
|---|---|
| Kleur | Steengrijs |
| Bedoeld voor | Steelstofzuiger |
Design | |
| Basiskleur | Steengrijs |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 140 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 55 mm |
| Bruto gewicht | 0.100 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 165 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 180 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005462018 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 14.00cm x 14.00cm x 0.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZUPAD1 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..