Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ1223 schachtverlenging biedt een professionele en flexibele oplossing om uw afzuigkap tot wel 420 millimeter te verlengen, is geschikt voor zowel luchtafvoer als recirculatiesystemen en beschikt over geïntegreerde recirculatieslots voor een complete installatie.
Met een totale lengte van 1000 millimeter maakt deze schachtverlenging een aanpassing van de afzuiginstallatie tot wel 420 millimeter mogelijk, wat u de flexibiliteit geeft om de kap precies op de gewenste hoogte onder het plafond of boven het fornuis te monteren voor een optimale afzuigprestatie.
Deze accessoire is speciaal ontworpen voor gebruik in zowel afvoer- als recirculatiesystemen, waarbij de technische constructie zorgt voor een efficiënte luchtstroom ongeacht het gekozen systeem, zodat u niet hoeft te investeren in een apart onderdeel bij een eventuele toekomstige verandering van uw ventilatiemethode.
De geïntegreerde recirculatieslots in het ontwerp zorgen voor de noodzakelijke aanvoer van verse lucht bij gebruik in een recirculatiesysteem, waardoor vervuilde lucht effectief wordt gefilterd en gezuiverd terug de keuken in wordt gebracht zonder dat er extra aanpassingen of onderdelen nodig zijn voor een functionele installatie.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Schachtverlenging |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 1000 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 385 mm |
| Bruto gewicht | 9.720 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 1190 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 525 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch wandschouwkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002633954 |
| Gewicht | 4.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 100.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ1223 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..