Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ2701 geurfilter met actieve koolvervangfilter is een essentieel accessoire voor uw afzuigkap dat zorgt voor een frisse keukenlucht door middel van geavanceerde koolstoffiltratie, eenvoudige installatie en een langdurige werking tegen sterke kookgeuren.
Het filter is geïmpregneerd met hoogwaardig actief kool dat via adsorptie moleculen van vervelende kookluchtjes zoals vis, olie en specerijen vasthoudt en neutraliseert, waardoor de gerecirculeerde lucht in uw keuken altijd fris aanvoelt zonder dat er een externe afvoer nodig is.
Dit vervangfilter is speciaal ontworpen voor een moeiteloze wisselbeurt; u verwijdert simpelweg het verzadigde filter uit het compartiment van uw afzuigkap en klikt de nieuwe Bosch DHZ2701 op zijn plaats, wat het onderhoud minimaliseert en de optimale recirculatieprestaties snel herstelt.
Dankzij de zorgvuldige constructie en het hoogwaardige materiaal biedt het filter een duurzame barrière tegen geuren, waardoor het gedurende een lange gebruiksperiode consistent presteert en u minder vaak hoeft te vervangen, wat zowel tijd als geld bespaart.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Geurfilter |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 250 mm |
| Bruto gewicht | 0.415 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 250 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 75 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002820828 |
| Gewicht | 0.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ2701 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..