Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ7305 geurfilter met actieve koolvervangfilter is een essentieel onderdeel voor een frisse keukenlucht, biedt eenvoudige vervanging, compatibiliteit met diverse afzuigkappen en effectieve neutralisatie van kookgeuren dankzij hoogwaardige actieve kool.
Het filter is gevuld met hoogwaardige actieve kool, een materiaal met een extreem poreuze structuur dat moleculen van geuren en vetten uit de lucht actief adsorbeert en vasthoudt, waardoor vervelende kookluchten effectief worden geneutraliseerd en niet terug de keuken in circuleren.
Dit vervangfilter is speciaal ontworpen voor een naadloze pasvorm en eenvoudige installatie in verschillende Bosch recirculatie-afzuigkappen, waaronder de modellen DHL 545 S, DHL 555 B, DHL 575 B en DHL 755 B, zodat u zeker weet dat het een perfecte en functionele match is voor uw apparaat.
Voor een constante en krachtige geurabsorptie is het aan te raden het actieve koolfilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van uw kookfrequentie, zodat de filtercapaciteit altijd optimaal blijft en uw afzuigkap continu zorgt voor een frisse en schone luchtkwaliteit in huis.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Geurfilter |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Wit |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Zwart, Wit |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 265 mm |
| Bruto gewicht | 1.140 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 445 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 55 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002259871 |
| Gewicht | 1.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ7305 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..