Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ9551 achterwand biedt een perfecte, stijlvolle afwerking voor uw keuken, is eenvoudig te monteren dankzij het praktische kliksysteem, vervangt een traditionele tegelwand en beschermt de muur effectief tegen spatwater en vuil.
De achterwand is voorzien van een slim klik- of bevestigingssysteem dat een gereedschapsvrije montage mogelijk maakt, wat resulteert in een snelle en moeiteloze installatie zonder gedoe met kit of complexe bevestigingsmaterialen voor de eindgebruiker.
De gladde, niet-poreuze oppervlakte van de plaat stoot vloeistoffen en vet af, waardoor eenvoudig schoonmaken met een vochtige doek mogelijk is en een duurzame barrière tegen spatjes en vlekken ontstaat die de muur erachter in perfecte staat houdt.
Met zijn moderne uitstraling en strakke look creëert deze achterwand een samenhangend geheel met uw keukenfronten, wat een hoogwaardige en complete indruk geeft die de waarde en uitstraling van uw gehele keukeninrichting aanzienlijk verhoogt.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Achterwand |
|---|---|
| Kleur | RVS |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | RVS |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 845 mm |
| Bruto gewicht | 9.060 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 920 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 35 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002595399 |
| Gewicht | 7.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ9551 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..