Deze Bosch SPS2HKW55E vrijstaande vaatwasser combineert intelligente Home Connect bediening, een uitzonderlijk stil EcoSilence Drive motorconcept, een bewezen hygiënegarantie en een flexibele indeling voor maximaal gemak en reinigingsprestaties in uw keuken.
Met de ingebouwde WiFi-connectiviteit bedient u deze vaatwasser eenvoudig via de Home Connect app op uw smartphone of via spraakassistenten. Deze technologie biedt add-on functies zoals HygienePlus voor extra hygiëne, Intensive Zone voor plaatselijke intensieve reiniging en de unieke Silence on Demand optie om het geluidsniveau tijdens een programma via de app te verlagen, wat perfect is voor momenten van rust in huis.
De energiezuinige en brushless EcoSilence Drive motor is de kern van de stille werking en zorgt voor een geluidsniveau van slechts 46 dB(A). In combinatie met het speciale Stil 50°C programma en de Silence on Demand functie in de app creëert u op ieder moment een rustige keukenomgeving, ideaal voor open woonkeukens of tijdens avonduren zonder dat de reinigingskracht wordt aangetast.
Het hygiëneniveau van dit model is onafhankelijk getest en goedgekeurd voor het Eco 50°C programma en alle hogere temperatuurstanden. Dit garandeert een perfect hygiënisch resultaat met energiebesparing. De in hoogte verstelbare bovenkorf en de Vario-korven met neerklapbare elementen bieden daarnaast maximale flexibiliteit, zodat u eenvoudig grote pannen, borden of hoge glazen kunt plaatsen voor een optimale belading bij elke wasbeurt.
De DoseerAssistent zorgt voor een gelijkmatige verdeling van het vaatwasmiddel, terwijl de AquaSensor de vuilheid van het spoelwater meet en het programma hier automatisch op aanpast voor een efficiënt resultaat. Het zelfreinigende filtersysteem en de robuuste roestvrijstalen kuip completeren het ontwerp voor een lange levensduur en onderhoudsgemak.
Beknopte specificaties | |
| Bestek | Bestekkorf |
|---|---|
| Geluidsniveau | Luid - 46 dB |
| Aantal couverts | 10 |
| Droogtechniek | Warmtewisselaar |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type vaatwasser | Onderbouw |
| Serie | Serie 2 |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Eigenschappen | |
| Automatische uitschakeling | Nee |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 6 |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Eco, Intensief, Kort, Standaard, Stil |
Comfort | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Nee |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Warmtewisselaar |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Smal (45 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | Bestekkorf |
| Capaciteit maatcouverts | 10 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 70 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 100 cycli | 67 kWh |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.9 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2492 liter |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Aquastop |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | D |
| EAN nummer | 4242005553686 |
| Gewicht | 38.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 84.50cm x 45.00cm x 60.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch SPS2HKW55E wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..