Deze Bosch WGJ23409NL voorlader wasmachine combineert innovatieve technologie met uitzonderlijk gebruiksgemak voor een superieure waservaring. De machine beschikt over de uiterst zuinige en stille Eco Silence Drive motor met tien jaar garantie en de slimme ActiveWater Plus functie die automatisch water en energie bespaart. Dankzij het uitgebreide Home Connect systeem bedient u de wasmachine eenvoudig op afstand via uw smartphone en downloadt u extra programma's. Het krachtige SpeedPerfect programma levert perfect schone was in 65% minder tijd, terwijl het speciale Hygiene Plus programma zorgt voor hygiënisch schone resultaten door effectief bacteriën te elimineren.
De koolborstelloze Eco Silence Drive motor is niet alleen de stilste in zijn klasse, maar ook buitengewoon energiezuinig en gaat extreem lang mee, ondersteund door een tienjarige garantie. Gecombineerd met ActiveWater Plus zorgt dit voor optimale efficiëntie; een geavanceerd sensorsysteem detecteert de grootte van elke lading en past waterverbruik en energie daar automatisch op aan, wat leidt tot aanzienlijke besparingen op uw rekeningen zonder concessies aan waskwaliteit.
Met de geïntegreerde Home Connect technologie transformeert u uw smartphone in een afstandsbediening, zodat u programma's kunt starten, de voortgang kunt bewaken of extra wascycli kunt downloaden waar ook ter wereld. Combineer dit gemak met het SpeedPerfect programma, dat de wastijd met maar liefst 65% verkort door de optimale mix van temperatuur, beweging en watergebruik, voor een perfect schone was wanneer u haast heeft.
Het Hygiene Plus programma verhoogt de temperatuur tijdens de spoelfase om effectief bacteriën en allergenen te verwijderen, ideaal voor wasgoed dat extra hygiëne vereist. Deze grondige reiniging gaat hand in hand met een rustige werking dankzij het AntiVibration Design en de geïntegreerde bodemplaat, die trillingen minimaliseren en geluid isoleren voor een stabiele en stille machine, zelfs bij hoge toerentallen.
Het elegante, gekantelde bedieningspaneel met Touch Control toetsen en een groot LED-display maakt instellen intuïtief, terwijl de handige bijvulfunctie u toelaat vergeten kledingstukken toe te voegen. De machine biedt gemoedsrust met de levenslange AquaStop garantie tegen waterschade en een kinderbeveiliging op de deur, waardoor uw huishouden zowel comfortabel als beschermd is.
Beknopte specificaties | |
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Toerental | 1400 toeren |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 71 dB |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Serie | Serie 6 |
| Type wasmachine | Voorlader |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Modellijn | Exclusiv |
Programma's en functies | |
| Stoomfunctie | Nee |
| Algemene wasprogramma's | Eco, Fijne was, Handwas, Katoen, Koude was, Wol, Zijde |
Comfort | |
| Automatische wasmiddeldosering | Nee |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Trommelreiniging | Nee |
| Zelfreinigende wasmiddellade | Nee |
Aansluiting | |
| WiFi | Ja |
| Warmwateraansluiting | Nee |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Verrijdbaar | Nee |
| Trommelsysteem | VarioTrommel |
| Kuipmateriaal | Kunststof |
| Uitgestelde start | Ja |
| Kledingbeschermende trommel | Ja |
| Koolborstelloze motor | Ja |
| Trommelmateriaal | Inox |
Prestaties en verbruik | |
| Centrifugeerresultaat | B |
| Energieverbruik per 100 cycli | 47 kWh |
| Geluidsniveau (centrifugeren) bij standaard programma | 71 dB |
| Maximaal toerental centrifugeren | 1400 |
| Geluidsniveau | 51 dB |
| Wasresultaat | A |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Aquastop |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4242005575206 |
| Gewicht | 68.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 84.50cm x 59.80cm x 59.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch WGJ23409NL EXCLUSIV wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..