Deze Bosch WQJ23200NL warmtepompdroger combineert energiezuinig drogen met geavanceerde sensortechnologie, eenvoudig onderhoud via het Easy Clean Filter en slimme connectiviteit voor een moeiteloze waservaring.
De Bosch WQJ23200NL warmtepompdroger meet met DUO-Tronic continu het vochtgehalte in de trommel, zodat Auto Dry automatisch stopt bij de gewenste droogtegraad. Smart Dry combineert deze data met de laatste wascyclus van een compatibele wasmachine, waardoor het apparaat het perfecte programma voorstelt zonder handmatig instellen. Dit bespaart tijd en voorkomt dat uw kleding te droog of juist vochtig blijft.
Met Home Connect kunt u de droger via de app bedienen, programma's downloaden en firmware-updates uitvoeren. Het slimme energiebeheer optimaliseert het verbruik, wat bijdraagt aan de energie-efficiëntieklasse D en een laag jaarlijks verbruik van 119 kWh. U profiteert van meer gemak en lagere energiekosten, terwijl de droger altijd up-to-date blijft.
Het AntiVibration Design minimaliseert trillingen en geluid, waardoor de droger stabiel staat en stiller werkt, ideaal voor open woonruimtes. Het Easy Clean Filter vereist geen ingewikkelde reiniging: u veegt het eenvoudig schoon, wat de droogprestaties op peil houdt en onderhoudstijd verkort. Samen zorgen deze functies voor een comfortabele en zorgeloze gebruikservaring.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | Warmtepompdroger |
|---|---|
| Vulgewicht | 8 kg |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 62 dB |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Serie | Serie 6 |
| Type wasdroger | Warmtepompdroger |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Modellijn | Lijnmodel |
Programma's en functies | |
| Automatisch programma | Ja |
| Anti-kreukfunctie | Ja |
| Merkspecifieke functies wasdroger | AutoDry, SmartDry |
| Stoomfunctie | Nee |
| Algemene droogprogramma's | Dekens, Delicate, Dons, Eco, Kreukherstellend, Handdoeken, Katoen, Overhemden, Wol |
Comfort en ergonomie | |
| Indicator waterniveau condensbak | Ja |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Indicator pluizenfilter reinigen | Ja |
| Zelfreinigende condensor | Ja |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
Bediening | |
| Besturing | Elektronisch |
Aansluitingen | |
| WiFi | Ja |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Aansluitwaarde | 600 W |
| Lengte aansluitsnoer | 1.45 meter |
| Type stekker | Schuko |
Technisch | |
| Scharnieren verwisselbaar | Nee |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Afneembaar bovenblad | Nee |
| Glazen deur | Ja |
| Luchtafvoerslang | Ja |
| Draairichting trommel | Één kant op |
| Vochtigheidssensor | Ja |
| Anti-vibratiefunctie | Ja |
| Eindsignaal | Ja |
| Uitgestelde start | Ja |
| Trommelinhoud | 112 liter |
| Kledingbeschermende trommel | Ja |
| Trommelmateriaal | Inox |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 100 wasdroogbeurten | 119 kWh |
| Geluidsniveau | 62 dB |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte | 842 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 620 mm |
| Bruto gewicht | 49.0 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 675 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 880 mm |
Zekerheid | |
| Kinderbeveiliging | Ja |
Toebehoren en accessoires | |
| Condensafvoerslang meegeleverd | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | D |
| EAN nummer | 4242005564439 |
| Gewicht | 48.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 84.20cm x 59.80cm x 61.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch WQJ23200NL wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..