Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Liebherr FKv 503-24 biedt een premium oplossing voor professionele omgevingen met dynamische koeling, een greeploze isolatieglasdeur, apart schakelbare LED-plafondverlichting en een slot, alles in een compacte roestvrijstalen uitvoering.
De dynamische koeling van de Liebherr FKv 503-24 Premium professionele vrijstaande koelkast zorgt voor een actieve luchtcirculatie in het apparaat. Dit systeem verdeelt de koude lucht gelijkmatig, waardoor temperatuurverschillen worden geminimaliseerd en uw producten langer vers blijven.
De dimbare LED-plafondverlichting biedt een helder en gelijkmatig licht dat u kunt aanpassen aan uw wensen, wat het zicht op de opgeslagen goederen optimaliseert. Daarnaast is het deurrubber eenvoudig zelf te vervangen, wat de levensduur van de deur van de Liebherr FKv 503-24 verlengt en onderhoudskosten verlaagt.
Het draagplateau is ontworpen om tot 30 kg te dragen, ideaal voor zware flessen of voorraad in een professionele setting. Het geïntegreerde slot biedt extra beveiliging, zodat alleen bevoegd personeel toegang heeft tot de inhoud van de professionele vrijstaande koelkast.
Belangrijkste specificaties | |
| Geluidsniveau | Normaal - 39 dB |
|---|---|
| Inhoud | 42 l koelen |
| No Frost | Nee |
| Kleur | RVS |
Algemeen | |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud koelgedeelte | 42 liter |
| Netto inhoud totaal | 44 liter |
| Materiaal van de plateaus | Metaal verzinkt |
| Vriesvak | Nee |
Programma's en functies | |
| Superkoelen | Nee |
Comfort en ergonomie | |
| Low Frost | Nee |
| No Frost | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
Aansluitingen | |
| Lengte aansluitsnoer | 2.3 meter |
Technisch | |
| Klimaatklasse | SN |
| Draairichting deur | Rechts |
Design | |
| Basiskleur | RVS |
Specificaties | |
| Model | Professioneel |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 3 |
| Dooiwater afvoer | Ja |
| Waterdispenser | Nee |
| Lamptype | LED |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 284 kWh |
| Geluidsniveau | 39 dB |
Zekerheid | |
| Alarmsignaal open deur | Nee |
Toebehoren en accessoires | |
| Flessenrooster | Nee |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | C |
| EAN nummer | 9005382251553 |
| Gewicht | 30.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 61.20cm x 42.50cm x 45.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Extra zekerheid van Liebherr:
2+8 jaar extra zekerheid op alle huishoudelijke apparaten van Liebherr Standaard ontvangt u de wettelijke garantie van twee jaar. Dit betekent dat u binnen deze periode in het geval van een storing volledige fabrieksgarantie geniet, inclusief voorrijkosten, onder- delen en arbeidsloon.
Alle huishoudelijke koelkasten, vriezers en wijnkasten, zowel inbouw als vrijstaand, komen daarnaast in aanmerking voor de unieke 10 jaar zekerheid. Van het derde tot en met het tiende jaar na aankoopdatum ontvangt u in het geval van een storing garantie op alle onderdelen en arbeidsloon. Er worden dan alleen voorrijkosten in rekening gebracht.
U ontvangt deze 10 jaar extra zekerheid geheel gratis. Het enige wat u hiervoor moet doen is uw apparaat binnen 6 maanden na aankoop registreren op www.liebherr-home.nl
De service- en garantieafhandeling van de Liebherr Liebherr FKv 503-24 Premium professionele vrijstaande koelkast wordt volledig door Liebherr verzorgd. Wij zijn een officiële dealer van het merk Liebherr. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Liebherr hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Liebherr Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Liebherr producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Liebherr Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..