Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele G 5633 SC CS Front Excellence vrijstaande vaatwasser combineert bewezen Miele kwaliteit met innovatieve technologie voor een onovertroffen prestatieniveau. Hij biedt de hoogste energie-efficiëntie voor een duurzame werking en een uitstekende reiniging, zelfs in een kort programma van slechts 58 minuten. Het automatische open-droogsysteem zorgt voor perfect gedroogd servies, terwijl het hygiëneprogramma meer dan 99,9% van de virussen elimineert. Met de ComfortClose-functie en verstelbare rekken wordt laden en uitruimen eenvoudig en flexibel, waardoor deze vaatwasser een topprestatie levert voor elke dag.
Met het QuickPowerWash-programma bereikt deze Miele vaatwasser het beste reinigingsresultaat voor normaal vervuilde vaat in een snelle 58 minuten. Deze efficiënte werking wordt gerealiseerd door een gecombineerde inzet van temperatuur, waterdruk en speciaal ontwikkelde spoeltechnieken. Het voordeel voor u is een kristalhelder serviesgoed in recordtijd, perfect voor wanneer u snel klaar wilt zijn of onverwachts bezoek krijgt.
Aan het einde van het programma opent de deur automatisch een stukje, zodat restwarmte en damp efficiënt kunnen ontsnappen. Dit AutoOpen-droogsysteem zorgt voor een natuurlijke en energiezuinige droging zonder restvocht. Gecombineerd met het speciale hygiëneprogramma dat met hogere temperaturen werkt, wordt meer dan 99,9% van de bacteriën en virussen geëlimineerd. Het resultaat is niet alleen droog, maar ook hygiënisch schoon serviesgoed waar u met een gerust hart van kunt eten.
De ComfortClose-functie zorgt ervoor dat de deur met een lichte duw soepel en geruisloos in het slot valt. Daarnaast is het bovenste bestekrek in hoogte verstelbaar, wat extra flexibiliteit biedt voor het plaatsen van hoge glazen of pannen. Dit ontwerp geeft u meer ruimte en een grotere laadcapaciteit, waardoor het inruimen eenvoudiger en logischer wordt en u optimaal gebruikmaakt van de beschikbare ruimte.
Belangrijkste specificaties | |
| Nishoogte | 84.5 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Geluidsniveau | Normaal - 45 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | RVS |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 5 |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AutoOpen, ComfortClose, QuickPowerWash |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Behoedzaam, Eco, Intensief |
Comfort en ergonomie | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
Design | |
| Basiskleur | RVS |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 75 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 151 kWh |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.2 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2296 liter |
Afmetingen en gewicht | |
| Nishoogte | 84.5 cm |
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 60 cm |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4002516915355 |
| Afmeting (HxBxD) | 84.50cm x 59.80cm x 60.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele G5633 SC MER ED230 1,9 CS Front Excellence wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..