Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele G 7088 SCVi XXL AutoDos volledig geïntegreerde vaatwasser combineert uitzonderlijke ruimte, automatische dosering, energie-efficiëntie en hygiëne in één hoogwaardig apparaat voor een zorgeloze en grondig schone vaat. Met zijn XXL-formaat en innovatieve functies biedt dit toestel een superieure reiniging die perfect is afgestemd op de behoeften van elk huishouden, terwijl het tegelijkertijd moeiteloos opgaat in uw keukeninrichting dankzij de volledige integreermogelijkheid.
Het geïntegreerde AutoDos-systeem gebruikt een PowerDisk die tot 20 wasbeurten meegaat en automatisch de perfecte hoeveelheid reinigingsmiddel doseert. Deze geavanceerde technologie analyseert de vuilheid en het programma, wat zorgt voor een optimaal reinigingsresultaat bij elke wasbeurt zonder gedoe of verspilling, zodat u nooit meer handmatig hoeft bij te vullen.
Dit model behaalt de hoogste energie-efficiëntieklasse door uiterst spaarzaam om te gaan met water en stroom, zonder in te leveren op reinigingskracht. Het krachtige QuickPowerWash-programma levert het beste reinigingsresultaat voor normaal vervuilde vaat in slechts 58 minuten, ideaal voor wanneer u snel weer schoon servies nodig heeft.
Aan het einde van de cyclus opent de deur automatisch een klein stukje, zodat restwarmte en damp ontsnappen voor een natuurlijk en vlekkeloos droogresultaat. De innovatieve 3D-MultiFlex-besteklade biedt extra opbergruimte en flexibiliteit, terwijl het XXL-interieur ruimte biedt voor meer servies, wat samen zorgt voor een ongekende laadcapaciteit en vrijheid.
Via de Miele@home app kunt u het apparaat op afstand bedienen, programma's starten of de Autostart-functie instellen. Deze slimme integratie maakt het mogelijk om de vaatwasser te laten draaien op momenten dat het energieverbruik gunstig is, wat bijdraagt aan extra gemak en efficiëntie in uw dagelijkse routine.
Beknopte specificaties | |
| Nishoogte | 84.5 cm |
|---|---|
| Bestek | 3D-besteklade |
| Geluidsniveau | Stil - 42 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | RVS |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Bouwvorm | Inbouw |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type vaatwasser | Volledig geïntegreerd |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 10 |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AutoDos met PowerDisk, AutoOpen, ComfortClose, QuickPowerWash |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Behoedzaam, Eco, Intensief, Stil |
Comfort | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Aan/uit indicatie | Geluidssignaal en lichtsignaal |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
Design | |
| Basiskleur | RVS |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | 3D-besteklade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 75 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 151 kWh |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.4 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2352 liter |
Maten en gewicht | |
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Modelhoogte | Normaal |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4002516915720 |
| Afmeting (HxBxD) | 84.50cm x 59.80cm x 55.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele G7088 SCVi XXL MER ED230 1,9 AutoDos wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..