Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens KF30ZAX0 deurpaneel vervangt eenvoudig uw bestaande koelkastdeur en biedt een strakke, geïntegreerde look in uw keuken dankzij het witte ontwerp met decoratief frame, het stevige aluminium handvat en de eenvoudige montage die identiek is aan een standaard keukenkastdeur.
Het paneel is voorzien van een omlijstend frame dat zorgvuldig is ontworpen om een diepte en architectonisch detail aan de voorzijde toe te voegen. Deze opbouw creëert een visueel aantrekkelijke schaduwlijn en versterkt de hoogwaardige uitstraling, waardoor uw koelapparaat transformeert in een stijlvol onderdeel van uw keukeninterieur zonder functionele concessies.
Dit deurpaneel is specifiek ontwikkeld voor compatibiliteit met Siemens inbouwkoelkasten zoals de KI21R en KI22L modellen. De technische aansluitmaten en bevestigingspunten zijn exact gelijk, wat zorgt voor een perfecte pasvorm en een vlekkeloze installatie die in wezen hetzelfde verloopt als het monteren van een gewone keukenkastdeur, zodat u snel het gewenste geïntegreerde resultaat bereikt.
De combinatie van een resistente witte lakafwerking op het paneel met het solide aluminium van het handvat garandeert een lange levensduur en eenvoudig onderhoud. Deze materialen zijn bestand tegen dagelijks gebruik en vet- of vingerafdrukken, waardoor het paneel zijn frisse en strakke uiterlijk behoudt en bijdraagt aan een hygiënische en tijdloze keukenomgeving.
Belangrijkste specificaties | |
| Type accessoire | Deurpaneel |
|---|---|
| Kleur | RVS, Wit |
| Bedoeld voor | Koel-vriescombinatie |
Design | |
| Basiskleur | RVS, Wit |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte | 1034 mm |
| Breedte | 592 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 680 mm |
| Bruto gewicht | 9.840 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 1125 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 75 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens koel-vriescombinaties |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003688533 |
| Gewicht | 9.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 103.40cm x 59.20cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens KF30ZAX0 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..