Deze Siemens KG36NVXBG vrijstaande koel-vriescombinatie combineert een energiezuinig B-label, het volledig ijsvrije Total NoFrost systeem en een geruisloze 33 dB werking met een ruim totaalvolume van 321 liter en het praktische hyperFresh vershoudsysteem voor een optimale bewaring van al uw verse levensmiddelen.
Het geavanceerde Total NoFrost systeem voorkomt actief ijsvorming in het vriesgedeelte en condens in het koelgedeelte. Deze technische werking betekent dat u nooit meer handmatig hoeft te ontdooien en dat er geen ongewenste vochtophoping is, wat zorgt voor een constante betrouwbare prestatie en onderhoudsgemak gedurende de volledige levensduur van het apparaat.
De hyperFresh lade met regelbare luchtvochtigheid creëert een perfect microklimaat voor groente en fruit, terwijl de aparte 0°C lade vis en vlees op de ideale temperatuur bewaart. Gecombineerd met het multiAirflow-systeem, dat koele lucht gelijkmatig door de hele koelruimte circuleert, blijven uw producten aanzienlijk langer vers en behouden ze hun smaak en voedingswaarde, wat voedselverspilling reduceert.
Met een totale inhoud van 321 liter, waarvan 218 liter koelruimte, biedt dit model ruimschoots plaats. De indeling is flexibel met vier veiligheidsglasplateaus, waarvan twee in hoogte verstelbaar, een vervormd flessenrooster en drie deurvakken. De gescheiden elektronische temperatuurregeling voor koelen en vriezen, voorzien van een duidelijke LED-indicatie, stelt u in staat eenvoudig de perfecte instelling te kiezen voor uw voorraad.
Beknopte specificaties | |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 33 dB |
|---|---|
| Inhoud | 218 l koelen + 103 l vriezen |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Watertoevoer | Geen wateraansluiting |
| No Frost | Ja |
| Kleur | Donker inox |
Algemeen | |
| Type koelkast | Koel-vriescombinatie |
| Vriesgedeelte | Onder |
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Serie | iQ300 |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Modellijn | Lijnmodel |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud koelgedeelte | 218 liter |
| Netto inhoud totaal | 321 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 103 liter |
Programma's en functies | |
| Superkoelen | Ja |
| Supervriezen | Ja |
Comfort | |
| Biofresh/0°-zone | Hyperfresh |
| Low Frost | Nee |
| No Frost | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
Bediening | |
| Besturing | Elektronisch |
| Temperatuur vriezer instelbaar | Ja |
Aansluiting | |
| Watertoevoer | Geen wateraansluiting |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Lengte aansluitsnoer | 225 cm |
| Type stekker | Schuko |
Technisch | |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Scharnieren verwisselbaar | Ja |
| Draairichting deur | Rechts |
Design | |
| Basiskleur | Donker inox |
| Aantal deuren | 2 deuren |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Nofrost |
| Aantal vershoudlades | 2 |
| Afzonderlijke koelsystemen | Ja |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 4 |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 17 uur |
| Invriesvermogen in 24 uur | 9.5 kg/24h |
| IJsblokjes-automaat | Nee |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Waterdispenser | Nee |
| Steraanduiding | 4**** |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Lamptype | LED |
| Anti-ijsvorming | Nofrost |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 127 kWh |
| Geluidsniveau | 33 dB |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 1860 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 660 mm |
| Bruto gewicht | 84.1 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 780 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 1925 mm |
Zekerheid | |
| Alarmsignaal bij storing | Optisch en akoestisch |
Toebehoren | |
| Flessenrooster | Ja |
| Meegeleverde toebehoren | 1 x Ijsblokjesbakje |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | B |
| EAN nummer | 4242003985366 |
| Gewicht | 77.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 186.00cm x 60.00cm x 66.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens KG36NVXBG wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..