Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens KS6BZR00 Flessenrek biedt een veilige en georganiseerde opslag voor uw flessen in de koelkast, dankzij het roestvrije chroomontwerp, de stevige constructie en het ruimtebesparende profiel dat gemakkelijk toegang biedt tot uw favoriete dranken.
Het flessenrek is vervaardigd uit hoogwaardig chroom, een materiaal dat bestand is tegen de vochtige omgeving van een koelkast en niet roest. Dit garandeert dat uw accessoire jarenlang meegaat en zijn functionele en esthetische kwaliteiten behoudt, zonder vlekken of corrosie.
Door flessen verticaal en geordend op te bergen, maximaliseert dit rek de gebruikte ruimte op een koelkastplank. De open structuur zorgt ervoor dat u in één oogopslag ziet wat u heeft en elke fles moeiteloos kunt pakken of terugplaatsen, wat dagelijks gebruik aanzienlijk vergemakkelijkt.
Het ontwerp met verhoogde randen en een stevige basis zorgt voor een veilige grip op flessen van verschillende formaten. Deze stabiliteit voorkomt dat flessen omvallen of tegen elkaar aan tikken, zelfs wanneer de koelkastdeur wordt geopend en gesloten, wat bescherming biedt tegen breken en morsen.
Belangrijkste specificaties | |
| Type accessoire | Flessenrek |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Koel-vriescombinatie |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte | 51 mm |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 460 mm |
| Bruto gewicht | 0.620 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 270 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 70 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens koel-vriescombinaties |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003895863 |
| Gewicht | 0.40kg |
| Afmeting (HxBxD) | 5.10cm x 45.00cm x 24.40cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens KS6BZR00 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..