Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens LZ11BKI16 CleanAir Plus recirculatieset transformeert uw afzuigkap naar recirculatiemodus met superieure geurreductie, een krachtig anti-allergeen filter en een speciale anti-vis functie voor een altijd frisse en gezonde keukenlucht.
Het geavanceerde CleanAir Plus koolstoffilter werkt door verontreinigingen en moleculen die geuren veroorzaken actief te adsorberen en vast te houden, wat resulteert in een geurreductie van meer dan negentig procent en zorgt voor een constant fris ruikende keuken zonder dat er een externe afvoer nodig is.
Het filter is speciaal behandeld om niet alleen pollen mechanisch tegen te houden maar ook de allergenen die hierop zitten te deactiveren, terwijl een aanvullende speciale coating in het filter medium zich specifiek richt op het neutraliseren van hardnekkige visgeurmoleculen voor een effectieve en veelzijdige luchtzuivering tijdens al uw kookactiviteiten.
De set bevat alles voor eenvoudige montage op geschikte Siemens headroomkappen, inclusief drie filters, een deflector, een flexibele slang en bevestigingsmateriaal, waarbij het hoofdfilter een minimale levensduur van twaalf maanden heeft voor langdurige en onderhoudsarme prestaties in uw huishouden.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Recirculatieset |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Grijs |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Zwart, Grijs |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 335 mm |
| Bruto gewicht | 4.320 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 690 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 455 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003934180 |
| Gewicht | 1.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens LZ11BKI16 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..