Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens LZ11BKS11 long-life recirculatieset standaard uitrusting biedt een complete oplossing voor geurreductie in afzuigmodus, met een meervoudig regenereerbaar filter dat meer dan 90% van de geuren verwijdert, een lange levensduur tot wel 10 jaar garandeert en eenvoudig te installeren is op geschikte Siemens headroomkappen.
Het hart van de set wordt gevormd door drie meervoudig regenereerbare cleanAir koolstoffilters. Deze filters vangen vetdeeltjes en geurmoleculen actief af tijdens het koken, waardoor u de filters kunt reinigen en hergebruiken voor een uitzonderlijk lange en kostenefficiënte werking tot tien jaar.
Deze alles-in-één set bevat naast de drie filters ook een deflector, een flexibele slang, twee slangklemmen en al het benodigde bevestigingsmateriaal. Deze volledige uitrusting zorgt voor een correcte aansluiting van uw afzuigkap in de recirculatiestand, zodat u direct kunt genieten van gezuiverde lucht zonder dat er extra onderdelen nodig zijn.
De gecombineerde werking van de krachtige koolstoffilters en de efficiënte luchtstroom door de deflector en slang resulteert in een bewezen geurreductie van meer dan negentig procent. Dit technische voordeel vertaalt zich direct naar een aangename en frisse keukenomgeving, zelfs tijdens het intensief bereiden van sterk geurende maaltijden.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Recirculatieset |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Staal, Zwart |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Grijs, Staal, Zwart |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 335 mm |
| Bruto gewicht | 6.780 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 690 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 455 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003935064 |
| Gewicht | 3.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens LZ11BKS11 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..