Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens LZ12530 uitbreiding voor montagekit is de essentiële set om uw eilandschouwkap veilig te monteren op een langere schacht, biedt een stabiele verlenging tot 2000 mm, is eenvoudig te installeren en garandeert een professioneel eindresultaat.
Deze montageset is speciaal ontworpen als verlengstuk voor de standaard montagekit, waardoor u de totale montagehoogte van uw Siemens eilandschouwkap flexibel kunt aanpassen. Deze technische uitbreiding maakt een naadloze en robuuste verbinding mogelijk tussen de kap en het plafond over een schachthoogte van 1600 tot 2000 mm, wat u als gebruiker de vrijheid geeft om de kap precies op de gewenste en meest functionele hoogte te installeren in uw keuken.
Als los verkrijgbare accessoire is de LZ12530 de perfecte oplossing wanneer uw keukenontwerp een langere afstand tussen het kookeiland en het plafond vereist. De set bevat alle benodigde onderdelen voor een veilige verlenging, zodat u kunt vertrouwen op een professionele en stevige installatie die volledig is afgestemd op de specifieke eisen van uw ruimte en de prestaties van uw afzuigkap optimaal benut.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Montageset |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Staal |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 360 mm |
| Bruto gewicht | 8.180 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 460 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 360 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003445969 |
| Gewicht | 6.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens LZ12530 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..