Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens LZ20JCD20 long-life recirculatieset biedt een superieure geurreductie, verlengt de levensduur van het filter aanzienlijk dankzij het meervoudig regenereren en reduceert het geluidsniveau voor een stillere keukenomgeving.
Het meervoudig regenereren van het geïntegreerde actieve koolstoffilter is de technische kern van dit systeem, waardoor gebruikers de vervangingsfrequentie aanzienlijk kunnen verlagen en op de lange termijn kosten besparen op verbruiksartikelen.
In vergelijking met standaard recirculatiesystemen zorgt de geavanceerde filtertechnologie voor een aanzienlijk betere afname van kookluchten en nare geuren, wat resulteert in een constant frisse en aangename luchtkwaliteit in uw keuken.
De set bevat een flexibele verbindingsslang die geschikt is voor aansluiting aan de voor-, zijkant of bovenkant van een compatibele afzuigkap, wat maximale installatieflexibiliteit biedt bij het inbouwen of plaatsen van de plafondunit.
Het ontwerp van de set is geoptimaliseerd voor een rustige werking, waardoor het geluidsniveau van de afzuiging wordt gereduceerd voor een comfortabeler en stiller keukencomfort tijdens het koken.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Recirculatieset |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 400 mm |
| Bruto gewicht | 7.820 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 800 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 440 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003836071 |
| Gewicht | 5.40kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens LZ20JCD20 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..