Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens LZ21JXC21 Clean Air recirculatieset is een complete startset die zorgt voor een effectieve en hygiënische luchtcirculatie in uw keuken, dankzij het geïntegreerde Clean Air-filter dat geuren neutraliseert, de flexibele montage-opties en de speciale anti-vis behandeling voor een frisse kookomgeving.
De recirculatieset is voorzien van een speciaal Clean Air-filter dat de gerecirculeerde lucht actief zuivert. Dit filter werkt door geurmoleculen effectief te neutraliseren, wat resulteert in een constant frisse lucht in uw keuken zonder dat er een externe afvoer nodig is.
De set biedt maximale installatieflexibiliteit met verbindingspijpen voor montage aan de voor-, zij- of bovenkant van uw afzuigunit. Voor een naadloze aansluiting op vlakke plafondunits met een rechthoekige afvoer is een apart adapterstuk van plat naar rond verkrijgbaar.
Een speciale behandeling van het filter zorgt voor een gerichte en effectieve bestrijding van hardnekkige visluchtjes. Deze techniek vangt en neutraliseert de specifieke geurmoleculen, zodat zelfs na het bakken of stomen van vis de lucht in uw keuken aangenaam en fris blijft.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Recirculatieset |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 230 mm |
| Bruto gewicht | 7.000 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 770 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 240 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003868232 |
| Gewicht | 5.60kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens LZ21JXC21 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..