Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens LZ46600 frame verlager is een innovatief liftsysteem dat uw vlakschermkap na gebruik volledig laat verdwijnen, biedt een naadloze integratie voor 60 cm brede kappen, wordt direct op de muur gemonteerd voor een stevige constructie en zorgt voor een strakke, ruimtebesparende keukeninrichting zonder dat er kostbare bovenkastruimte verloren gaat.
Het technische frame- en hefsysteem zorgt voor een verticale beweging van de kap, waardoor deze geheel in het keukenmeubel wordt opgetrokken. Dit biedt het voordeel van een volledig vrije blik en maximale bewegingsvrijheid bij het koken, terwijl het apparaat onzichtbaar wordt opgeborgen.
Dit accessoire is speciaal ontworpen voor combinatie met 60 cm brede Siemens vlakschermkappen. De technische aansluiting zorgt voor een perfecte en veilige koppeling, wat resulteert in een geïntegreerde oplossing waar alleen het afzuigpaneel zichtbaar is wanneer u het daadwerkelijk nodig heeft.
Door de montage rechtstreeks op de dragende keukenmuur uit te voeren, wordt een uiterst robuuste en trillingsvrije bevestiging gerealiseerd. Dit technische principe garandeert een langdurig stabiele werking van het liftsysteem en biedt gebruikers het voordeel van absolute betrouwbaarheid en geruisloze bediening bij elke beweging.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Frame verlager |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Staal |
Maten en gewicht | |
| Breedte | 538 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 525 mm |
| Bruto gewicht | 4.940 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 630 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 85 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003730737 |
| Gewicht | 2.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 53.80cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens LZ46600 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..