Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens LZ49551 greeplijst is een essentieel en stijlvol accessoire voor uw keuken, ontworpen om de integratie van uw afzuigkap naadloos te maken, een professionele afwerking te bieden en specifiek te zijn voor 90 centimeter brede modellen voor een perfecte pasvorm.
De greeplijst is precies vervaardigd voor 90 cm brede vlakschermkappen, wat zorgt voor een technisch nauwsluitende aansluiting zonder zichtbare naden of kieren, waardoor uw keuken een gecoördineerde en hoogwaardige uitstraling krijgt die bij het toestel past.
Dit onderdeel functioneert als een decoratieve omlijsting die het zichtbare deel van de kap afdekt, wat resulteert in een gepolijst en uniform geheel dat de inbouw optisch voltooit en uw keukenontwerp versterkt met een vlekkeloze integratie.
Als los verkrijgbare accessoire biedt het de flexibiliteit om uw Siemens afzuigkap later aan te kleden of te vervangen, een praktische oplossing die de gebruiker in staat stelt de look naar wens aan te passen of te vernieuwen zonder het complete apparaat te hoeven wijzigen.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Greeplijst |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 120 mm |
| Bruto gewicht | 0.880 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 1000 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 75 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens afzuigkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003884638 |
| Gewicht | 0.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens LZ49551 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..