Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens TZ40001 geïsoleerde thermoskan biedt perfecte temperatuurbehoud voor uw koffie, is speciaal ontworpen voor compatibiliteit met Siemens EQ-machines, vervaardigd uit duurzaam roestvrij staal en heeft een handige inhoud van één liter voor meerdere kopjes.
De thermoskan is nauwkeurig ontwikkeld om naadloos aan te sluiten op de uitloop van de genoemde Siemens volautomatische machines, wat een probleemloze en morsvrije overgang van het brouwen naar het serveren garandeert, zodat u altijd geniet van een perfecte afwerking zonder gedoe.
De dubbele wand met vacuümisolatie werkt door het creëren van een luchtledige ruimte die warmteoverdracht minimaliseert, waardoor uw koffie vele uren op de ideale drinktemperatuur blijft, van de eerste tot de laatste kop, voor een consistente en genietbare ervaring.
Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, biedt de kan een uitstekende duurzaamheid en is bestand tegen dagelijks gebruik, terwijl het compacte formaat met een hoogte van veertien centimeter en een inhoud van één liter zorgt voor eenvoudige opslag en voldoende capaciteit voor meerdere porties.
Belangrijkste specificaties | |
| Type accessoire | Geïsoleerde thermoskan |
|---|---|
| Kleur | RVS, Zwart |
| Bedoeld voor | Coffee |
Design | |
| Basiskleur | RVS, Zwart |
Afmetingen en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 155 mm |
| Bruto gewicht | 0.620 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 215 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 145 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens EQ Serie koffiemachines |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003911860 |
| Gewicht | 0.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens TZ40001 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..