Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens TZ80002A ontkalkingstabletten bieden een complete 2-in-1 reiniging door kalkaanslag grondig te verwijderen en tegelijkertijd uw machine intern te beschermen tegen corrosie, wat zorgt voor optimale prestaties en een langere levensduur van uw volautomatische koffiezetapparaat.
De 2-in-1 formule van deze tabletten lost hardnekkige kalkaanslag in het watersysteem van uw machine effectief op. Deze technische werking voorkomt verstoppingen en zorgt voor een consistente waterdoorstroming, wat zich vertaalt in een betrouwbare werking en behoud van de originele prestaties van uw Siemens espressovolautomaat.
Door kalkafzetting te verwijderen en metalen onderdelen te beschermen, helpt dit originele accessoire de efficiëntie van verhittingselementen en bewegende delen te behouden. Dit directe gebruikersvoordeel is een langere levensduur van uw waardevolle apparaat en een perfecte smaak van elke kop koffie, omdat de waterkwaliteit optimaal blijft.
Deze ontkalkingstabletten zijn speciaal ontwikkeld voor en getest op alle volautomatische espressomachines uit de Siemens EQ-reeks en ingebouwde modellen. Deze gegarandeerde compatibiliteit zorgt voor een veilige en effectieve reinigingscyclus zonder risico op schade, zodat uw machine altijd volgens de specificaties van de fabrikant wordt onderhouden.
Belangrijkste specificaties | |
| Type accessoire | Ontkalkingstabletten |
|---|---|
| Kleur | Wit, Blauw |
| Bedoeld voor | Coffee |
| inhoud (stuks) | 3 |
Design | |
| Basiskleur | Wit, Blauw |
Afmetingen en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 20 mm |
| Bruto gewicht | 0.160 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 85 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 190 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens EQ serie koffiemachines |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003870525 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens TZ80002A wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..