Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
De Siemens TZ80004A reiniging en onderhoudsset is de complete en originele oplossing voor uw EQ-serie machine, ontworpen om optimale smaak te garanderen, kalkaanslag effectief te verwijderen en de levensduur van uw apparaat maximaal te verlengen met professionele Siemens-componenten.
De tien EQ-serie reinigingstabletten lossen volledig op in het interne systeem om vet- en koffieresten grondig af te breken. Deze technische werking zorgt voor een hygiënisch schoon leidingsysteem, wat direct resulteert in een puurder en onvervuild koffie-aroma bij elke bereiding.
De drie krachtige ontkalkingstabletten zijn geformuleerd om kalkaanslag veilig van verwarmingselementen en leidingen te verwijderen zonder het apparaat te beschadigen. Dit proces voorkomt verstoppingen en energieverlies, waardoor uw machine efficiënt blijft werken en u geniet van een consistente brouwtemperatuur voor de perfecte espresso.
Het meegeleverde originele BRITA INTENZA waterfilter reduceert kalkgehalte en onzuiverheden in het water voordat het de machine binnenstroomt. Deze filtratietechniek beschermt het interieur tegen kalkafzetting en optimaliseert tegelijkertijd de waterkwaliteit, wat essentieel is voor het volledig tot zijn recht laten komen van de koffiesmaak en het voorkomen van smaakverstoring.
Belangrijkste specificaties | |
| Type accessoire | Reiniging en onderhoudsset |
|---|---|
| Kleur | Wit, Blauw |
| Bedoeld voor | Coffee |
Design | |
| Basiskleur | Wit, Blauw |
Afmetingen en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 91 mm |
| Bruto gewicht | 0.380 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 110 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 225 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens EQ Serie koffiemachines |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003870990 |
| Gewicht | 0.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens TZ80004A wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..