Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens TZ80009N melkreservoir voor de EQ.series garandeert een perfect gekoelde melkvoorraad voor uw koffiemoment, dankzij de hoogwaardige geïsoleerde beker, het afsluitbare deksel dat geurtjes buitensluit en de eenvoudige reiniging in de vaatwasser.
De melkbeker beschikt over een hoogwaardige metalen buitenkant met een geïsoleerde opbouw die werkt als een effectieve thermische barrière. Deze technische werking zorgt ervoor dat de temperatuur van de melk langdurig laag blijft, wat het gebruiksvoordeel biedt dat uw melk vers en koel bewaard blijft tot het moment van gebruik, zelfs buiten de koelkast.
Het volledige reservoir is ontworpen om bestand te zijn tegen de hitte en reinigingsmiddelen in een vaatwasser. Dit materiaalgebruik maakt een grondige en hygiënische reiniging mogelijk zonder handwerk, wat het grote voordeel oplevert van tijdwinst en altijd een perfect schoon reservoir voor uw volgende verse melk.
Dit melkreservoir is speciaal ontwikkeld voor een naadloze aansluiting op de volautomatische espressomachines van de Siemens EQ-reeks, waaronder de EQ.700, EQ.900 en EQ.9 plus modellen. De precieze pasvorm zorgt voor een probleemloze installatie en betrouwbare werking, zodat u zeker weet dat dit accessoire optimaal functioneert met uw machine.
Belangrijkste specificaties | |
| Type accessoire | Melkreservoir |
|---|---|
| Kleur | RVS, Zwart |
| Bedoeld voor | Coffee |
Design | |
| Basiskleur | RVS, Zwart |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte | 163 mm |
| Breedte | 97 mm |
| Diepte | 97 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 107 mm |
| Bruto gewicht | 0.360 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 107 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 177 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens koffiemachines |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003656860 |
| Gewicht | 0.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 16.30cm x 9.70cm x 9.70cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens TZ80009N wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..