Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens TZ800Z3 schoonmaak- en ontkalkingscartridge garandeert een perfect onderhouden espressomachine door automatische reiniging en ontkalking, optimale smaakbescherming en een langere levensduur van uw apparaat zonder enige handmatige inspanning.
De cartridge is geoptimaliseerd voor de geïntegreerde programma's van EQ900 plus machines en activeert een grondige reinigings- en ontkalkingscyclus die alle interne leidingen en het brouwgedeelte bereikt, zodat u altijd kunt genieten van koffie met de originele volle smaak zonder restanten van oude koffie of kalkaanslag.
Als origineel Siemens-accessoire is deze multipack cartridge exact afgestemd op alle EQ900 Plus modellen, wat een betrouwbare werking en een perfecte pasvorm garandeert voor een effectief onderhoudsresultaat en maximale apparatuurbescherming op de lange termijn.
De set bevat één reinigingscartridge en één ontkalkingscartridge, een complete oplossing die specifiek is samengesteld om zowel vet- en koffierestanten als kalkafzettingen in uw volautomaat aan te pakken voor een algeheel hygiënisch en optimaal functionerend apparaat.
Belangrijkste specificaties | |
| Type accessoire | Schoonmaak- en Ontkalkingscartridge |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Wit, Groen |
| Bedoeld voor | Coffee |
Design | |
| Basiskleur | Zwart, Wit, Groen |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte | 90mm |
| Breedte | 73mm |
| Diepte | 97 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 100 mm |
| Bruto gewicht | 0.360 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 110 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 100 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens koffiemachines |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003941140 |
| Gewicht | 0.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 9,001.00cm x 7,293.00cm x 9,721.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens TZ800Z3 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..