Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens VZ123HD zuigmond voor harde vloer combineert een beschermende, zachte borstel met een optimale zuigkrachtverdeling voor een grondige, maar uiterst voorzichtige reiniging van alle gevoelige vloeroppervlakken zonder krassen.
De speciaal ontworpen zachte borstel zet minimale druk op de vloer, waardoor de technische werking zorgt voor een veilige reiniging zonder krassen, wat het belangrijke gebruikersvoordeel biedt dat uw kostbare parketvloer of tere tegels perfect beschermd blijven tijdens het stofzuigen, terwijl de borstelharen toch moeiteloos stof en vuil uit voegen en nauwe spleten weten te verwijderen voor een grondig resultaat.
De zuigmond is precies afgestemd op Siemens-stofzuigers, waardoor de luchtstroom en zuigkracht technisch optimaal over de volledige breedte worden verdeeld; dit resulteert in het gebruikersvoordeel dat vuil en fijn stof in één keer effectief uit alle hoeken en van het gehele oppervlak worden verwijderd, zonder dat u herhaaldelijk over dezelfde plek hoeft te gaan voor een perfect schone harde vloer.
Als originele Siemens-accessoire garandeert de VZ123HD een nauwkeurige pasvorm op compatibele modellen, een technisch detail dat zorgt voor een verliesvrije en krachtige zuigwerking en het gebruiksgemak aanzienlijk verhoogt, omdat de zuigmond stevig en betrouwbaar op het apparaat klikt voor een moeiteloze en duurzame reinigingservaring zonder prestatieverlies.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Zuigmond |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bedoeld voor | Slede stofzuiger |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 360 mm |
| Bruto gewicht | 0.180 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 230 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 60 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens stofzuigers |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003413173 |
| Gewicht | 0.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 4.00cm x 30.00cm x 5.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens VZ123HD wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..