Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BBZ41FGALL PowerProtect Type G ALL stofzuigerzakken garanderen een superieure en hygiënische reiniging met tot 60% meer zuigkrachtbehoud, een uitzonderlijke filtratie van 99,9% van het fijnstof en een tot 50% langere gebruiksduur waardoor u minder vaak hoeft te wisselen.
De innovatieve PowerProtect technologie met meerlagenstructuur zorgt ervoor dat de zuigkracht van uw stofzuiger, ongeacht het wattage, tot wel 60% beter behouden blijft naarmate de zak zich vult. Dit resulteert in een constant hoog reinigingsresultaat van de eerste tot de laatste gebruikersbeurt zonder vervelende krachtverlies.
Dankzij de geavanceerde fleece-technologie en de zelfsluitende hygiënesluis wordt maar liefst 99,9% van alle fijne stofdeeltjes en allergenen effectief in de zak vastgehouden. Dit voorkomt niet alleen dat vuil terug de kamer in wordt geblazen voor een gezonder binnenklimaat, maar zorgt ook voor een schone en stofvrije verwijdering van de volle zak.
De nauw aansluitende zaksluiting en de hoge stofretentiecapaciteit beschermen de motor van uw stofzuiger efficiënt tegen schadelijk stof en vuil. Deze bescherming, gecombineerd met de verminderde vervangfrequentie, draagt direct bij aan een langere levensduur en betrouwbare werking van uw hele stofzuigapparaat.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Stofzuigerzakken |
|---|---|
| Kleur | Wit, Rood |
| Bedoeld voor | Slede stofzuiger |
| inhoud (stuks) | 4 |
Design | |
| Basiskleur | Wit, Rood |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 75 mm |
| Bruto gewicht | 0.200 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 165 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 240 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch stofzuigers |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002830414 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BBZ41FGALL wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..