Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BBZAFGALL AirFresh stofzuigerzakken combineren geureliminatie met actieve koolstof, garanderen een superieure hygiëne met een filtratie van 99,9%, beschermen de motor van uw stofzuiger voor een langere levensduur en bieden een optimale pasvorm dankzij hun originele Bosch kwaliteit.
De geïntegreerde laag actieve koolstof in de stofzuigerzak bindt en neutraliseert moleculen die verantwoordelijk zijn voor onaangename geuren, zoals die van huisdieren of kookluchten, waardoor uw huis fris blijft ruiken tijdens en na het stofzuigen.
Dankzij de meerdere lagen speciale materialen, waaronder een fijnmazig fleece, worden tot 99,9% van de fijnste stofdeeltjes en allergenen in de zak vastgehouden, wat zorgt voor een schonere uitlaatlucht en een gezonder leefklimaat voor iedereen in huis.
De zak is ontworpen met een hoge stofretentiecapaciteit en een nauwsluitende aansluiting; dit voorkomt dat stof in de motor komt en zorgt voor een consistent hoge zuigkracht, zelfs als de zak zich vult, wat de algehele prestaties en levensduur van uw Bosch stofzuiger optimaliseert.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Stofzuigerzakken |
|---|---|
| Kleur | Wit, Rood |
| Bedoeld voor | Slede stofzuiger |
Design | |
| Basiskleur | Wit, Rood |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 75 mm |
| Bruto gewicht | 0.260 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 165 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 240 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch stofzuigers |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005135790 |
| Gewicht | 0.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BBZAFGALL wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..