Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZUB1840 PowerForAll 18V 4.0Ah accu combineert een next-generation celtechnologie voor 33% meer vermogen, een uitgebalanceerd ontwerp voor optimale zuigkracht en werktijd tot 65 minuten, en universele compatibiliteit binnen het PowerForAll Alliance-ecosysteem voor maximale flexibiliteit en investeringsbescherming.
De geavanceerde lithium-ioncellen genereren 33% meer vermogen dan standaard accu's, wat resulteert in een merkbare toename in prestaties en efficiëntie voor alle aangesloten apparaten, zodat uw klussen sneller en moeitelozer verlopen.
Het ingenieuze ontwerp zorgt voor een perfecte synergie tussen een krachtige energie-output en een efficiënt energieverbruik, wat zich vertaalt in een betrouwbare werktijd van maximaal 65 minuten zonder in te leveren op de benodigde zuig- of aandrijfkracht tijdens het hele gebruik.
Deze accu maakt deel uit van het gedeelde 18V platform en past op meer dan 70 verschillende producten, niet alleen van Bosch Home & Garden maar ook van andere deelnemende merken, waardoor u met één accupark een complete werkplaats kunt uitrusten en uw gereedschapscollectie toekomstbestendig is.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Accu |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bedoeld voor | Stofzuiger |
Aansluiting | |
| Volt accu | 18 V |
| Accucapaciteit | 4.0 Ah |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 126 mm |
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 53 mm |
| Bruto gewicht | 0.621 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 82 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 155 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch Home series stofzuigers |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005282067 |
| Gewicht | 0.60kg |
| Afmeting (HxBxD) | 12.60cm x 7.90cm x 5.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZUB1840 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..