Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZUB1850 5.0 Ah accu combineert uitzonderlijke kracht met maximale veelzijdigheid, biedt een snoerloze werktijd tot 45 minuten, is compatibel met meer dan 70 PowerForAll-alliance apparaten en levert een zuigkracht die vergelijkbaar is met een geprikt model voor de zwaarste klussen.
Deze accu heeft een hoge capaciteit van 5.0 Ah, wat technisch vertaalt naar een aanzienlijke energieopslag. Dit resulteert voor de gebruiker in een extreem lange en ononderbroken werktijd van wel 45 minuten, waardoor u grote oppervlakken of meerdere kamers kunt reinigen zonder te hoeven pauzeren om op te laden.
Deze accu maakt deel uit van het PowerForAll Alliance-systeem, wat betekent dat hetzelfde batterijpakket technisch is gestandaardiseerd. Het praktische voordeel is enorme flexibiliteit, want u kunt deze ene accu gebruiken voor meer dan 70 verschillende snoerloze apparaten, niet alleen van Bosch Home & Garden maar ook van andere deelnemende merken, wat eenvoud en kostenbesparing oplevert.
Dankzij de geavanceerde lithium-ionceltechnologie levert de accu een constant hoog voltage en vermogen af. Dit zorgt ervoor dat aangesloten apparaten, zoals stofzuigers, een zuigkracht kunnen genereren die gelijkwaardig is aan die van modellen met een netsnoer, zodat u geen compromissen hoeft te sluiten op prestaties bij het schoonmaken van veeleisende vervuiling zoals ingedroogd zand of huisdierenharen.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Accu |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bedoeld voor | Stofzuiger |
Aansluiting | |
| Volt accu | 18 V |
| Accucapaciteit | 5.0 Ah |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 118 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 85 mm |
| Bruto gewicht | 0.740 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 120 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 103 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch Home series stofzuigers |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005313716 |
| Gewicht | 0.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 11.80cm x 8.50cm x 6.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZUB1850 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..