Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZUNGFEH flexibele verlengslang biedt ultieme bewegingsvrijheid voor uw draadloze steelstofzuiger, waardoor u moeiteloos lastige en verborgen hoeken kunt bereiken, dankzij de uitzonderlijke lengte en flexibiliteit die optimale reinigingsprestaties en superieur gebruikscomfort garanderen.
De slang is vervaardigd uit een hoogwaardig materiaal dat extreem meebuigt zonder te knikken, wat een technisch ontwerp is dat ervoor zorgt dat u soepel om obstakels heen kunt werken en daardoor elke hoek in uw huis of voertuig grondig en zonder moeite kunt stofzuigen.
Met de aanzienlijke extra lengte die deze accessoire toevoegt aan uw draadloze stofzuiger, vergroot u uw actieradius aanzienlijk, een technische uitbreiding die het praktische voordeel biedt dat u niet constant hoeft te bukken of uw apparaat te verplaatsen, waardoor rugklachten worden voorkomen en de reiniging sneller verloopt.
De slang is speciaal ontworpen voor een naadloze en veilige compatibiliteit met uw Bosch draadloze steelstofzuiger, een technische precisie-aansluiting die zorgt voor een perfecte luchtdichtheid en krachtige zuigwerking behoudt, wat resulteert in een betrouwbare en efficiënte reiniging zonder prestatieverlies.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Flexibele verlengslang |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bedoeld voor | Steelstofzuiger |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 100 mm |
| Bruto gewicht | 0.680 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 260 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 400 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch draadloze steelstofzuigers |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005568796 |
| Gewicht | 0.40kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZUNGFEH wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..