Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZUNGHF gemotoriseerde parketborstel met led-licht biedt een uitzonderlijk zachte en grondige reiniging voor uw kostbare parket en andere gevoelige harde vloeren dankzij zijn gemotoriseerde borstelkop, geïntegreerde led-verlichting om stof te onthullen en een perfecte pasvorm op uw Bosch-stofzuiger.
De speciaal ontworpen, zachte borstelrollen worden aangedreven door een eigen motor, waardoor vuil en stof voorzichtig maar effectief van de vloeroppervlakte worden gelift zonder krassen te veroorzaken, wat resulteert in een grondig gereinigde en perfect beschermde parketvloer.
De krachtige led-lampen aan de voorzijde van de borstel verlichten het gebied direct voor de zuigopening, waardoor stof, haren en klein vuil dat met het blote oog moeilijk te zien is duidelijk zichtbaar worden en u zeker weet dat geen enkel plekje wordt overgeslagen tijdens het stofzuigen.
Als een origineel Bosch-accessoire is deze parketborstel precies afgestemd op de aansluiting en het luchtstroomsysteem van compatibele Bosch-stofzuigers, wat zorgt voor een optimale zuigkrachtoverdracht, betrouwbare bevestiging en een maximaal reinigingsresultaat zonder enig prestatieverlies.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Parketborstel |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bedoeld voor | Slede stofzuiger |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 85 mm |
| Bruto gewicht | 1.140 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 270 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 330 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch Unlimited draadloze steelstofzuigers |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005498925 |
| Gewicht | 0.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZUNGHF wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..