Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ1235 schachtverlenging biedt een professionele en esthetische oplossing om uw afzuigkap veilig aan te sluiten op het externe afvoerkanaal, dankzij de robuuste constructie, de compatibiliteit met zowel afvoer als recirculatie en de geïntegreerde sleuven voor optimale luchtstroom.
Met een totale lengte van 1500 millimeter biedt deze schachtverlenging een maximale verlengmogelijkheid van 920 millimeter voor uw wandafzuigkap. Deze technische specificatie zorgt ervoor dat u voldoende speelruimte heeft om de kap precies op de gewenste hoogte onder het keukenkastje te monteren en deze vervolgens naadloos te laten aansluiten op het vaste afvoerkanaal in de muur, wat een professioneel en afgewerkt resultaat garandeert.
Deze universele schacht is speciaal ontworpen voor twee verschillende installatiewijzen, namelijk voor directe luchtafvoer naar buiten en voor recirculatie waarbij de lucht wordt gezuiverd en terug de keuken in wordt geblazen. Deze veelzijdigheid geeft u als gebruiker de volledige vrijheid om te kiezen voor het systeem dat het beste past bij uw keukenopstelling en voorkeuren, zonder dat u aparte onderdelen hoeft aan te schaffen.
Voor recirculatietoepassingen is de schacht voorzien van geïntegreerde sleuven aan de zijkant. Deze sleuven zorgen voor een gecontroleerde en gelijkmatige uitstroom van de gefilterde lucht terug de ruimte in, waardoor tocht en geluidshinder worden geminimaliseerd en de ventilatie-efficiëntie wordt gemaximaliseerd voor een constant frisse keukenatmosfeer.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Schachtverlenging |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 1500 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 320 mm |
| Bruto gewicht | 11.600 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 470 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 1710 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch wandschouwkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002503004 |
| Gewicht | 6.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 150.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ1235 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..