Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ1246 schachtverlenging biedt een professionele oplossing voor het verlengen van uw eilandafzuigkap, maakt een maximale verlenging van 520 mm mogelijk en is geschikt voor zowel luchtafvoer- als recirculatiesystemen dankzij de geïntegreerde recirculatiesleuven.
Met een totale lengte van 1100 mm stelt deze schachtverlenging u in staat de afzuigkap tot wel 520 mm te verlengen. Deze technische specificatie zorgt ervoor dat u de kap precies op de gewenste hoogte onder het plafond kunt monteren, wat resulteert in een optimale afzuiging en een perfect afgewerkt, op maat gemaakte uitstraling in uw keuken.
Deze schachtverlenging is multifunctioneel ontworpen en biedt ondersteuning voor twee afzuigprincipes. U kunt kiezen voor traditionele luchtafvoer naar buiten of voor een recirculatiesysteem met koolstoffilters, waarbij de speciale sleuven in het frame de gerecirculeerde lucht efficiënt terugvoeren. Dit geeft u maximale flexibiliteit bij de installatie, ongeacht de mogelijkheden in uw woning.
Voor een perfect afgewerkt geheel is een bijbehorend frame van 500 mm nodig. Dit zorgt voor een stabiele en veilige constructie en garandeert dat alle onderdelen naadloos op elkaar aansluiten. Het resultaat is een professioneel geïnstalleerde eilandschouwkap met een strakke, uniforme uitstraling zonder zichtbare leemtes of imperfecties.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Schachtverlenging |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 1100 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 390 mm |
| Bruto gewicht | 9.700 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 1190 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 520 mm |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch eilandschouwkappen |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002634012 |
| Gewicht | 4.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 110.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ1246 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..