Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele G 5632 SCi CLST Selection half geïntegreerde vaatwasser combineert bewezen Miele kwaliteit met een voordelige instapprijs en biedt uitzonderlijke reiniging, energiezuinigheid en comfort dankzij innovaties zoals de QuickPowerWash, automatisch openen voor perfect drogen en een hygiënisch schoon resultaat.
Deze vaatwasser behaalt consequent de hoogste energie-efficiëntieklasse, wat een fundamenteel onderdeel is van de Miele filosofie voor duurzaamheid. Deze prestatie wordt gerealiseerd door geavanceerde warmteterugwinning en intelligente waterdosering, wat zich vertaalt in aanzienlijk lagere energiekosten en een minimale ecologische voetafdruk voor de milieubewuste gebruiker.
Het innovatieve QuickPowerWash programma levert het beste reinigingsresultaat voor normaal vervuilde vaat in een recordtijd van slechts 58 minuten door een combinatie van een verhoogde temperatuur en een geoptimaliseerde watercirculatie. Aansluitend zorgt het AutoOpen systeem ervoor dat de deur aan het einde van de cyclus automatisch opengaat, waardoor restwarmte en damp ontsnappen voor een natuurlijk en volledig droog resultaat zonder energieverslindende nabewerking.
Door de consistente hoge temperaturen en de krachtige waterstralen in alle programma's worden meer dan 99,9% van de virussen en bacteriën geëlimineerd, wat zorgt voor een diepgaand hygiënisch schone vaat. De flexibele indeling wordt gewaarborgd door de extracomfort-rekken die optimale resultaten bieden voor dagelijks gebruik, terwijl de meegeleverde extra bestekkorf u de keuze geeft tussen een lade of een rek, afhankelijk van uw persoonlijke voorkeur en de te laden items.
Beknopte specificaties | |
| Nishoogte | 80.5 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Geluidsniveau | Normaal - 45 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Bouwvorm | Inbouw |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type vaatwasser | Half geïntegreerd |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 5 |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AutoOpen, QuickPowerWash |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Behoedzaam, Eco, Intensief |
Comfort | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Aan/uit indicatie | Geen |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 75 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 151 kWh |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.2 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2296 liter |
Maten en gewicht | |
| Nishoogte | 80.5 cm |
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 57 cm |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4002516915331 |
| Afmeting (HxBxD) | 80.50cm x 59.80cm x 57.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele G5632 SCi MER ED230 1,9 CLST Selection wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..