Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele G 5832 SCi CS Selection half geïntegreerde vaatwasser combineert de hoogste energie-efficiëntie met een revolutionaire AutoOpen-droging, een uitzonderlijk hygiënisch reinigingsresultaat en een flexibele 3D-MultiFlex-besteklade voor maximale gebruiksgemak en ruimte in uw keuken.
De geavanceerde AutoOpen-functie opent de deur automatisch aan het einde van de programmacyclus, waardoor de restwarmte en stoom efficiënt kunnen ontsnappen. Dit natuurlijke droogproces zorgt ervoor dat al uw servies, glazen en pannen volledig en vlekkeloos droog zijn, zonder dat er energie wordt verbruikt door een conventionele verwarmingselement, wat resulteert in een perfect eindresultaat en energiebesparing.
De innovatieve 3D-MultiFlex-besteklade biedt aanzienlijk meer ruimte en organisatiemogelijkheden voor al uw bestek. In combinatie met de meegeleverde extra bestekkorf heeft u de volledige vrijheid om te kiezen tussen het gebruik van de volledige lade of een handig rek, wat zorgt voor een optimale en comfortabele indeling die perfect is voor het dagelijks gebruik en grote hoeveelheden.
Het korte QuickPowerWash-programma levert het beste reinigingsresultaat voor normaal vervuilde vaat in een indrukwekkende tijd van slechts 58 minuten. Dit wordt gecombineerd met de hoogst haalbare energie-efficiëntieklasse, wat betekent dat uitstekende prestaties en duurzaamheid hand in hand gaan voor een lagere impact op het milieu en op uw energierekening.
Beknopte specificaties | |
| Nishoogte | 80.5 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Geluidsniveau | Stil - 43 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Bouwvorm | Inbouw |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type vaatwasser | Half geïntegreerd |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 5 |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AutoOpen, QuickPowerWash |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Behoedzaam, Eco, Intensief |
Comfort | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 75 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 151 kWh |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.2 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2296 liter |
Maten en gewicht | |
| Nishoogte | 80.5 cm |
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 57 cm |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4002516915560 |
| Afmeting (HxBxD) | 80.50cm x 59.80cm x 57.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele G5832 SCi MER ED230 1,9 CS Selection wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..