Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele G 5663 SCVi Excellence volledig geïntegreerde vaatwasser biedt een stijlvolle, naadloze integratie, een ruime capaciteit van 14 couverts, een energiezuinige A-klasse prestatie, een automatisch openende deur voor perfecte droging en een uitzonderlijk stil werkniveau van slechts 45 dB voor ultiem comfort.
De vaatwasser is ontworpen om volledig achter een keukenkastdeur te verdwijnen, waarbij alleen het bedieningspaneel zichtbaar blijft. Deze technische integratie zorgt voor een harmonieuze en rustige keukeninrichting, waardoor het apparaat een onopvallend onderdeel van je interieur wordt en de aandacht uitgaat naar de stijl van je keuken.
Met ruimte voor 14 couverts biedt dit model een grote laadcapaciteit, ondersteund door een flexibel bestekschon en verstelbare bovenmand. Dit slimme interieurontwerp maximaliseert de bruikbare ruimte en past zich aan verschillende soorten servies en bestek aan, wat het dagelijks gebruik aanzienlijk vereenvoudigt en minder vaak laden mogelijk maakt.
Aan het einde van het gekozen programma opent de deur automatisch een klein stukje. Deze functie laat restwarmte en stoom ontsnappen, waardoor er frisse lucht wordt aangezogen voor een natuurlijk en vlekkeloos droogresultaat zonder energieverbruik van een extra verwarmingselement, wat zorgt voor direct gebruiksklare, droge vaat.
De combinatie van een geluidsniveau van slechts 45 dB en een energie-efficiënt A-label maakt dit toestel bijzonder geschikt voor open keukens en gebruik op elk moment van de dag. De geavanceerde pomp en geluidsisolatie minimaliseren geluidshinder, terwijl de efficiënte technologie zorgt voor een grondige reiniging met optimaal gebruik van water en stroom.
Beknopte specificaties | |
| Nishoogte | 88 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Geluidsniveau | Normaal - 45 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Warmtewisselaar |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Bouwvorm | Inbouw |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type vaatwasser | Volledig geïntegreerd |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Eigenschappen | |
| Automatische uitschakeling | Ja |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 5 |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AutoOpen |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Eco, Intensief |
Comfort | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Warmtewisselaar |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 60 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8 liter |
Maten en gewicht | |
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Modelhoogte | Hoog |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | WPS |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4002516915409 |
| Afmeting (HxBxD) | 80.50cm x 59.80cm x 55.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele G 5663 SCVi Excellence wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..