Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele G 5863 SCVi Excellence volledig geïntegreerde vaatwasser combineert de hoogste energie-efficiëntie met een revolutionaire AutoOpen-droging voor perfect droog servies, een uitzonderlijk hygiënisch reinigingsresultaat en een flexibele 3D-MultiFlex-besteklade die zorgt voor maximale laadruimte en gebruiksgemak in uw keuken.
De Miele G 5863 SCVi Excellence beschikt over het intelligente AutoOpen-systeem dat aan het einde van het programma de deur automatisch opent, waardoor restwarmte en stoom efficiënt kunnen ontsnappen voor een natuurlijke en volkomen droge vaat zonder energieverspilling. Deze geavanceerde droogtechniek werkt synergetisch samen met de hoogste energie-efficiëntieklasse, wat betekent dat u kunt genieten van superieure droogprestaties terwijl het apparaat uiterst zuinig omgaat met water en elektriciteit voor een duurzame huishouding.
Met het QuickPowerWash-programma wordt normaal vervuilde vaat grondig en hygiënisch schoon in slechts 58 minuten, dankzij een geoptimaliseerde combinatie van watertemperatuur, spoeldruk en circulatie. Dit snelle programma wordt ondersteund door Miele's bewezen hygiënetechnologie die meer dan 99.9% van de virussen* elimineert tijdens de intensieve reinigingsfase, zodat u verzekerd bent van een niet alleen zichtbaar schone, maar ook microbiologisch hygiënische vaat voor het hele gezin.
De flexibele 3D-MultiFlex-besteklade kan zowel horizontaal als verticaal worden geplaatst of zelfs worden verwijderd, wat zorgt voor aanzienlijk meer ruimte voor grote pannen en servies in de onderste mand. Deze aanpasbaarheid wordt verder uitgebreid door de Extracomfort-rekken in de bovenste mand, die eenvoudig in hoogte verstelbaar zijn om optimaal maatwerk te bieden voor glazen, kopjes en kommetjes van elke dag, wat resulteert in een ongekende laadflexibiliteit en gebruiksgemak.
Beknopte specificaties | |
| Nishoogte | 80.5 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Geluidsniveau | Stil - 43 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | RVS |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Bouwvorm | Inbouw |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type vaatwasser | Volledig geïntegreerd |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 5 |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AutoOpen, QuickPowerWash |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Behoedzaam, Eco, Intensief |
Comfort | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Aan/uit indicatie | Geluidssignaal |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
Design | |
| Basiskleur | RVS |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 75 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 151 kWh |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.2 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2296 liter |
Maten en gewicht | |
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Modelhoogte | 80.5 |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4002516915638 |
| Afmeting (HxBxD) | 80.50cm x 59.80cm x 55.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele G5863 SCVi MER ED230 1,9 Excellence wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..