Deze Siemens WQ32J200NL warmtepompdroger combineert geavanceerde sensortechnologie met een efficiënte warmtepomp, biedt moeiteloos onderhoud via de easyClean filter en stelt u in staat om uw droger overal te bedienen met Home Connect voor optimaal gebruiksgemak en uitstekende droogresultaten.
De Siemens WQ32J200NL warmtepompdroger maakt gebruik van geavanceerde sensoren die het vochtgehalte in uw wasgoed continu meten. Dit voorkomt overmatig drogen en krimpen, waardoor uw kleding langer mooi blijft en u energie bespaart dankzij de automatische uitschakeling bij het bereiken van de juiste droogtegraad.
Het onderhoud van deze warmtepompdroger is uitzonderlijk eenvoudig dankzij de easyClean filter, die u moeiteloos kunt reinigen onder de kraan. Dit garandeert een constante luchtstroom en optimale droogprestaties zonder dat u dure onderhoudsbeurten nodig heeft, wat tijd en geld bespaart voor de gebruiker.
Met de Home Connect app kunt u de Siemens WQ32J200NL warmtepompdroger overal bedienen en monitoren, inclusief remote monitoring en smart start. U ontvangt meldingen wanneer het programma klaar is en kunt extra programma's downloaden, terwijl firmware-updates uw apparaat altijd up-to-date houden voor maximale flexibiliteit in uw dagelijkse routine.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | Warmtepompdroger |
|---|---|
| Vulgewicht | 9 kg |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 62 dB |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Serie | iQ500 |
| Type wasdroger | Warmtepompdroger |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Modellijn | Lijnmodel |
Programma's en functies | |
| Automatisch programma | Ja |
| Merkspecifieke functies wasdroger | AutoDry |
| Stoomfunctie | Nee |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Eco, Kreukherstellend, Gemengd, Handdoeken, Katoen, Kort programma, Overhemden |
Comfort en ergonomie | |
| Indicator waterniveau condensbak | Ja |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Indicator pluizenfilter reinigen | Ja |
| Zelfreinigende condensor | Nee |
Bediening | |
| Besturing | Elektronisch |
Aansluitingen | |
| WiFi | Ja |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Aansluitwaarde | 600 W |
| Lengte aansluitsnoer | 1.45 meter |
| Type stekker | Schuko |
Technisch | |
| Scharnieren verwisselbaar | Nee |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Afneembaar bovenblad | Nee |
| Glazen deur | Ja |
| Luchtafvoerslang | Nee |
| Trommelsysteem | SoftDry |
| Draairichting trommel | Beide kanten |
| Vochtigheidssensor | Ja |
| Anti-vibratiefunctie | Ja |
| Eindsignaal | Ja |
| Uitgestelde start | Ja |
| Trommelinhoud | 112 liter |
| Lamptype | LED |
| Kledingbeschermende trommel | Ja |
| Trommelmateriaal | Inox |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 100 wasdroogbeurten | 128 kWh |
| Geluidsniveau | 62 dB |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte | 842 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 620 mm |
| Bruto gewicht | 48.9 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 675 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 880 mm |
Zekerheid | |
| Kinderbeveiliging | Ja |
Toebehoren en accessoires | |
| Condensafvoerslang meegeleverd | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | D |
| EAN nummer | 4242003986974 |
| Gewicht | 48.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 84.20cm x 59.80cm x 61.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens WQ32J200NL wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..