Deze Siemens WQ43G1DANL warmtepompdroger combineert een energiezuinige warmtepomp met sensorgestuurde autoDry-technologie, een koolborstelloze iQdrive-motor en het easyClean filter voor moeiteloos onderhoud en uitstekende droogresultaten.
De autoDry-technologie in de Siemens WQ43G1DANL warmtepompdroger meet continu de vochtigheid van het wasgoed met sensoren en stopt het programma op het perfecte moment. Dit voorkomt oververhitting en krimpen, terwijl het easyClean filter eenvoudig kan worden gereinigd om de luchtstroom optimaal te houden. Het resultaat is dat uw kleding langer mooi blijft en de droger altijd topprestaties levert.
De koolborstelloze iQdrive-motor in de Siemens WQ43G1DANL warmtepompdroger is extreem stil, duurzaam en energiezuinig. In combinatie met het AntiVibration design blijft de droger stabiel, zelfs tijdens het drogen van zware ladingen. Dit vermindert trillingen en geluid aanzienlijk, zodat u de droger gerust 's nachts kunt gebruiken zonder overlast.
Met de speedPack-optie verkort de Siemens WQ43G1DANL warmtepompdroger de droogtijd bij volle ladingen, ideaal voor drukke dagen. De Halve belading-functie optimaliseert de duur van kleinere ladingen door een nauwkeurige schatting van het gekozen programma. Zo bespaart u tijd en energie, zonder in te leveren op droogresultaten.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | Warmtepompdroger |
|---|---|
| Vulgewicht | 9 kg |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 63 dB |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Serie | iQ500 |
| Type wasdroger | Warmtepompdroger |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Modellijn | Lijnmodel |
Programma's en functies | |
| Automatisch programma | Ja |
| Stoomfunctie | Nee |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Eco, Kreukherstellend, Gemengd, Handdoeken, Katoen, Overhemden, Sport/Outdoor, Wol |
Comfort en ergonomie | |
| Indicator waterniveau condensbak | Ja |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Indicator pluizenfilter reinigen | Ja |
| Zelfreinigende condensor | Nee |
Bediening | |
| Besturing | Elektronisch |
Aansluitingen | |
| WiFi | Nee |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Aansluitwaarde | 600 W |
| Lengte aansluitsnoer | 1.45 meter |
| Type stekker | Schuko |
Technisch | |
| Scharnieren verwisselbaar | Nee |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Afneembaar bovenblad | Nee |
| Glazen deur | Ja |
| Luchtafvoerslang | Ja |
| Trommelsysteem | SoftDry |
| Draairichting trommel | Beide kanten |
| Vochtigheidssensor | Ja |
| Anti-vibratiefunctie | Ja |
| Eindsignaal | Ja |
| Uitgestelde start | Ja |
| Trommelinhoud | 112 liter |
| Kledingbeschermende trommel | Ja |
| Trommelmateriaal | Inox |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 100 wasdroogbeurten | 110 kWh |
| Geluidsniveau | 63 dB |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte | 842 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 630 mm |
| Bruto gewicht | 53.6 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 670 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 890 mm |
Zekerheid | |
| Kinderbeveiliging | Ja |
Toebehoren en accessoires | |
| Condensafvoerslang meegeleverd | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | C |
| EAN nummer | 4242003994566 |
| Gewicht | 52.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 84.20cm x 59.80cm x 61.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens WQ43G1DANL wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Bij Toon Cornelissen Witgoedservice geloven we sterk in duurzaamheid en verantwoord ondernemen. We zijn trots om aan te kondigen dat we een belangrijke stap hebben gezet in onze inzet voor een duurzam..
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..